Bezige vingers

De bezige vingers Sharina #12 – Jip de uil

Er zit weer een haakweek op! Elke week laat één van de haakhelden zien waar zij mee bezig is geweest. Deze keer laat Sharina haar werkje zien!

JIP2

(J)oehoeee, weer een klein projectje dat af is! Ik heb een aantal grote projecten zoals de omslagdoek en het zomerkleed. Daarom had ik weer eens zin in een klein tussendoor projectje. Dat is Jip de Uil geworden. Normaal zie je uilen alleen ’s nachts, maar Jip vliegt het liefste naar het vogelhuisje in de tuin om lekker in de zon te bakken. Het is een gratis patroon van Woolytoons.

JIP3

In het patroon wordt Jip gehaakt met twee kleuren blauw, maar ik heb deze kleuren gebruikt:

  • Katia Capri 82147 (roze)
  • Katia Capri 82131 (paars)
  • Scheepjes Catona (oranje)

De haaknaald die ik heb gebruikt, is 2,5 mm, net zoals in het patroon staat aangegeven. De oortjes heb ik wel wat aangepast, want ze kwamen bij mij niet zo mooi uit. Ik heb het oortje nog een keer dubbelgevouwen en vastgehaakt met vasten.

JIP4

Jip blijft goed op z’n pootjes staan, omdat je een chenille draadje in elk pootje moet stoppen. Samen met het stevige staartje blijft hij goed staan.

JIP1

Wat is jouw favoriete amigurumi?

Groetjes,

haakhelden logo

Advertentie

Een gedachte over “De bezige vingers Sharina #12 – Jip de uil”

Hieronder kun een reactie achterlaten

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s