Onlangs zagen we op Instagram het Crea Weekend voorbij komen. Al eerder hoorden we over deze beurs, maar we zijn er nog nooit geweest. Dit jaar ligt er nog meer nadruk op het haken en breien. Goede timing om eens wat meer te weten te komen!
Laten we beginnen met het allerbelangrijkste; wanneer is het? In maart vindt het Crea Weekend plaats van vrijdag 2 t/m zondag 4 maart in Gorinchem. Later die maand kun je terecht in Hardenberg van 23 t/m 25 maart. Er is genoeg tijd om rond te kijken, want je kunt naar binnen om 10 uur en de beurs sluit om 17 uur.
Meer hobby’s
De naam zegt het al, maar het is een beurs gericht op diverse creatieve hobby’s, zoals haken. Toch is het veel breder dan dat. Zo kun je er ook stands vinden met bakmaterialen of spullen voor bullet journaling, vilten, kaarten maken en schilderen. Het is dus zeker een aanrader om de beurs te bezoeken als je naast haken nog meer creatieve hobby’s hebt.
Zelf zegt de organisatie het volgende erover: “Crea Weekend is hét event voor iedereen die houdt van creativiteit en DIY. Ook maak jij tijdens het Crea Weekend kennis met de laatste trends en technieken. Van handwerken tot sieraden, van scrapbooking en handlettering tot bakken, van home decoratie en tuinieren tot schilderen en heel veel meer. Door de interactieve workshops die er aangeboden worden raak je helemaal up-to-date en kan je je creatief vermogen verder uitbreiden.”
Op haakgebied
Het handwerken krijgt dit jaar dus meer aandacht. Er staan diverse wolstands met garens en patronen. Hieronder een kleine opsomming:
- Handwerkjuffie
- Cute Dutch
- Woolytoons
- Signora Anna
- Keet & Co
- Stip & Haak
- Little haakshop
Daarnaast geeft Lisanne van Draad & Praat de workshop: ‘Haak je eigen cactus’. Deze workshop wordt elke dag gegeven van 10.30 tot 12.30 uur. Je kunt je inschrijven via de website van Lisanne. De kosten hiervoor zijn €15,00.
Sfeerimpressie
Zoals we al schreven, hebben wij de beurs ook nog nooit bezocht. We kunnen je dus helaas niet onze ervaringen vertellen, maar we vonden wel een sfeerimpressie die Koffie&Wol vorig jaar heeft gemaakt:
Praktische informatie
Het parkeren is gratis en er is mogelijkheid om te pinnen bij de receptie. Het kan namelijk zijn dat er standhouders zijn zonder pinmogelijkheid.
Gorinchem
De beurs vindt plaats van 2 t/m 4 maart in de evenementenhal in Gorinchem. Een toegangskaartje kost €8,00 en kun je kopen via de site van het Crea Weekend. Heb je al plannen, maar wil je de beurs toch graag bezoeken? Geen zorgen, want van 5 t/m 7 oktober is de najaarseditie in Gorinchem.
Hardenberg
De beurs vindt plaats van 23 t/m 25 maart in de evenementenhal in Hardenberg. Een toegangskaartje kost €8,00 en kun je kopen via de site van het Crea Weekend. Net als in Gorinchem komt er ook in Hardenberg een najaarseditie. Deze vindt plaats van 28 t/m 30 september.
—
Heb jij het Crea Weekend als eens bezocht? Laat ons dan jouw ervaring weten in de reacties hieronder. Dat zouden we erg leuk vinden 🙂
Lieve groetjes,
De Haakhelden
hoi sharina en monique, ik ben al een paar keer in Gorinchem op de beurs geweest en vind het erg leuk. leuk ook dat jullie er over schrijven ! ik hoop dit jaar ook weer te kunnen gaan en misschien zie ik jullie dan! lieve groetjes esther
LikeGeliked door 1 persoon
Hi Esther,
Wat fijn om te horen dat de beurs je zo goed bevalt. Je maakt ons nu wel erg nieuwsgierig, haha! Wellicht tot maart 😄
Lieve groetjes,
Haakheld Sharina
LikeLike
Hoi sherina en Monique,
Ik ga ieder jaar naar deze beurs, erg leuk, ook haken is goed vertegenwoordigd. Een aanrader en lkkr in de buurt😊
LikeLike
Hoi Corrie,
Wat goed om te horen dat jij de beurs erg leuk vindt! 😄 Wij moeten nog kijken of we gaan, maar hopen dit in maart ons eerste bezoekje aan het Crea Weekend te kunnen brengen!
Lieve groetjes,
Haakheld Sharina
LikeLike